Studia Podyplomowe - Architektura Wnętrz

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie:

Studia Podyplomowe - Architektura Wnętrz - szczegóły | Wydział Budownictwa Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej - Politechnik Łódzkiej (lodz.pl)

Egzamin kompetencyjny - zakresy tematyczne

Zakresy tematyczne na egzamin kompetencyjny dla studiów II stopnia w roku akademickim 2021/22 na kierunku:

Składy komisji

Terminy egzaminu

OPEN2BIM

OPEN2BIM – Building Information Modelling in Research, Education and Practice

21-23 września 2020, Politechnika Łódzka

Serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji naukowej (oraz warsztatach) OPEN2BIM– Building Information Modelling in Research, Education and Practice, która odbędzie się w dniach 21-23września 2020roku na PolitechniceŁódzkiej, wpisując się w obchody jubileuszu 75-lecia PŁ.

Konferencja ma na celu wymianę wiedzy i doświadczeń w skali globalnej i lokalnej, prezentację innowacyjnych rozwiązań i wdrożeń jak również nawiązywanie współpracy międzybranżowej na poziomie krajowym i międzynarodowym w zakresie BIM. To międzynarodowe wydarzenie wzbogacą warsztaty i panelowe sesje eksperckie, adresowane do wszystkich branż w sektorze AEC.

OPEN2BIMpełni rolę platformy promującej cyfryzację i postęp technologiczny oraz dobre praktyki w sektorze AEC, kluczowe dla wdrażania procesów BIM w Polsce.

Zapraszamy do nadsyłania abstraktów, które przyjmowane będą do 31 stycznia 2020włącznie.

Szczegółowe informacje dotyczące tematyki konferencji, zaproszonych wykładowców, publikacji, jak również terminów i formularza abstraktu znajdują się na stronie internetowej konferencji: http://open2bim.p.lodz.pl/i są sukcesywnie uaktualniane.

dr hab. inż. arch. Anetta Kępczyńska-Walczak, prof. PŁ

dr hab. inż. Artur Wirowski

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Konferencji OPEN2BIM

Egzamin kompetencyjny - lista osób