Nowa procedura antyplagiatowa

Szanowni Państwo,
zgodnie z decyzją JM Rektora od dnia 31 maja 2019 r. obowiązuje na Politechnice Łódzkiej nowa procedura antyplagiatowa, w której to student wgrywa elektroniczną wersję pracy dyplomowej do systemu, a promotor jedynie weryfikuje wprowadzone przez dyplomanta treści i przesyła pracę do systemiu JSA.
Informuję, że datą decydującą o tym czy praca podlega starej procedurze, czy nowej, jest data wpisu "zal" do systemu ZTN (jeśli jest to 30.05.2019 obowiązuje jeszcze stara procedura).
W załączeniu dwa Zarządzenia Rektora PŁ z dnia 20 maja 2019 roku dotyczące nowej procedury sprawdzania prac dyplomowych oraz instrukcja obsługi nowego panelu promotora (będzie dostępny poprzez portal VirTUL w module Sprawy Pracownicze).

Instrukcja dla Promotora i Studenta

Z_16_2019_20_05_2019