eCAADe2018

Międzynarodowa Konferencja Naukowa

36th eCAADe Conference: Computing for a better tomorrow

Konferencje europejskiej organizacji eCAADe (Association for Education and Research in Computer Aided Architectural Design in Europe) odbywają się co roku na innej uczelni w Europie, a o organizację ubiegać się trzeba w trybie konkursowym. W 2018 roku uczestników konferencji gościć będzie Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej. Konferencję poprzedzą dwa dni warsztatów.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w tym niezwykle prestiżowym wydarzeniu.

Termin nadsyłania abstraktów: do 1 lutego 2018

Konferencja: 19-21 września 2018 / warsztaty: 17-18 września 2018

Miejsce: Politechnika Łódzka

osoba do kontaktu: prof. Anetta Kępczyńska-Walczak, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

więcej informacji: http://ecaade2018.p.lodz.pl/

II Konferencja naukowa "Modele rozwoju miast..."

II KONFERENCJA NAUKOWA
ALTERNATYWNE MODELE ROZWOJU MIAST
WYZWANIA I PROBLEMY MAŁYCH MIAST I ICH OTOCZENIA
Lidzbark Warmiński, 11–12 maja 2018 r.

Konferencja obejmuje warsz taty (11.05.2018 r. – piątek)
i obrady plenarne (12.05.2018 r. – sobota)

ORGANIZATORZY KONFERENCJI

Kolegium Gospodarki Przestrzennej Politechniki Łódzkiej
Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej
Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Polska Krajowa Sieć Miast Ci!aslow • Stowarzyszenie „Polskie Miasta Ci!aslow”
Urząd Miejski w Lidzbarku Warmińskim

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

Zapraszamy Państwa na konferencję
do przepięknego Lidzbarka Warmińskiego, miasta krajowej sieci miast Cittaslow, położonego w samym sercu Warmi i w widłach rzeki Łyny i jej dopływu Symsarny. Konferencja odbywać się będzie w Hotelu Krasickim, który jest ciekawym przykładem rewitalizacji obiektu historycznego. Jest on położony w sąsiedztwie Zamku Biskupów Warmińskich (zabytek klasy „0”) . Niegdyś konferowali , obradowali , rezydowali i gościli tutaj Ignacy Krasicki , Mikołaj Kopernik, Zygmunt I I I Waza, Karol XI I , Napoleon Bonaparte. Wkrótce i Państwo mogą wpisać się w tę tradycję.

Szczegóły w zaproszeniu do pobrania poniżej:

Zaproszenie na konferencję - plik PDF

Karta uczestnictwa 29.11.2017 - plik PDF