Zdobądź świat z IAESTE- Rekrutacja IAESTE Politechnika Łódzka

Lubisz podróżować i marzysz o wyjechaniu na zagraniczny staż oraz nawiązaniu międzynarodowych przyjaźni? A może chciałbyś poznać więcej ambitnych i kreatywnych osób z twojej uczelni i wspólnie sprawić, żeby studia były czymś więcej niż nauką, biorąc udział w rozwijających Cię projektach? Jeśli twoja odpowiedź na którekolwiek z pytań brzmi „tak”, nie zwlekaj, dołącz do nas i wypełnij formularz rekrutacyjny, który wkrótce otrzymasz e-mailem.

IAESTE.PL  jest organizacją studencką, która wspiera wymianę międzynarodową, współpracuje z firmami i pomaga studentom stawiać pierwsze kroki w branży, zarówno w Polsce jak i na świecie.