IX EDYCJA KONKURSU DLA MŁODYCH ARCHITEKTÓW

ZAPROJEKTUJ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ !

Drogi Studencie!

Trwa IX edycja (2021-2022) Konkursu dla Młodych Architektów organizowanego przez miesięcznik "Builder". Tegorocznym zadaniem konkursowym jest"Wyzwanie Młodego Architekta"- Architektoniczny projekt koncepcyjny stanowiący dla autora (autorów) wyzwanie i będący autorskim spojrzeniem na architekturę.

Swoją pracę możesz zgłosić do 14 lutego 2022! Do konkursu można zgłaszać również prace projektowe, semestralne i dyplomowe. Do wygrania atrakcyjne nagrody finansowe.

Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat konkursu.

SZCZEGÓŁY KONKURSU

INSTRUKCJA WGRYWANIA PRACY

PLATFORMA KONKURSOWA

Jeżeli chcesz być na bieżąco, obserwuj nas na Facebooku