2021 Konkurs DWA OBLICZA JEDNA PRZYSZŁOŚĆ

Konkurs DWA OBLICZA JEDNA PRZYSZŁOŚĆ

Zapraszamy do udziału w I Edycji Konkursu architektoniczno-inżynierskiego pt. „DWA OBLICZA JEDNA PRZYSZŁOŚĆ”, organizowanego przez miesięcznik Builder oraz Stowarzyszenie Producentów Betonów w ramach programu edukacyjnego Builder for the Future.

Konkurs skierowany jest do studentów kierunków architektura i budownictwo ogólnopolskich uczelni wyższych. Zadanie uczestników konkursu będzie polegać na opracowaniu „Projektu koncepcyjnego, architektoniczno-inżynierskiego współczesnego akademika marzeń w wybranej lokalizacji”, uwzględniającego zastosowanie dwóch podstawowych technologii: prefabrykacji betonowej oraz autoklawizowanego betonu komórkowego (ABK).

Zgłoszenia przyjmowane są do 31 stycznia 2022 r.

Szczegóły dotyczące konkursu, regulamin a także formularz zgłoszenia znaleźć można na stronie