2021 Konkurs MBMPL

Konkurs architektoniczny

zachęcamy studentki i studentów kierunków: architektura, architektura krajobrazu, gospodarka przestrzenna lub kierunków pokrewnych (III rok 1. stopnia lub I i II rok 2. stopnia) do udziału w konkursie polegającym na opracowaniu koncepcji przestrzenno-architektonicznej dwóch placów przy bramie głównej fabryki silników i baterii Mercedes-Benz w Jaworze na Dolnym Śląsku.

W konkursie przewidziane są następujące nagrody:

• I MIEJSCE – 2 000 PLN
  • II MIEJSCE – 1 000 PLN
  • III MIEJSCE – 500 PLN
  • nagroda specjalna: propozycja stażu w Mercedes-Benz Manufacturing Poland w dziale projektowym

Zgłoszenia do Konkursu przyjmowane są do 15.12.2021 poprzez formularz dostępny na stronie:
www.mercedes-benz-jawor.com.pl/konkurs/zgloszenie/

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej konkursu:
www.mercedes-benz-jawor.com.pl/konkurs/