Praktyki Sun Gallo

PRAKTYKI ZAWODOWE 2021

Sun Gallo Sp. z o. o. poszukuje studentów chętnych do odbycia bezpłatnych praktyk zawodowych
Jesteśmy firmą oferującą najnowsze i najbardziej efektywne rozwiązana z zakresu odnawialnych źródeł energii. Obsługujemy m.in. osoby fizyczne, firmy, JST.
Zajmujemy się projektowaniem i montowaniem instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, kolektorów słonecznych.
Przygotowujemy także szeroko pojętą dokumentacje techniczną dla instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii i termomodernizacji budynków.

OCZEKIWANIA:
− Wykształcenie: preferowane kierunki: inżynieria środowiska w budownictwie, budownictwo,
− Studenci min. 2 roku studiów I st., Studenci studiów II st.,
− Podstawowa znajomość zagadnień związanych z tematyką OZE (warunek konieczny),
− Bardzo dobra znajomość MS Office (warunek konieczny),
− Umiejętność analitycznego myślenia,
− Dobra organizacja pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie mailowych zgłoszeń w formie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , tytuł maila: PRAKTYKA ZAWODOWA 2021.

Sun Gallo Sp. z o. o.
93 - 465 Łódź uI. Dubois 114/116 NIP: 729-271-77-53 KRS: 0000683829