Innowacje w drogownictwie

Miło nam poinformować, iż Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad organizuje I edycję ogólnopolskiego Konkursu pt. „Innowacje w drogownictwie”.

Konkurs adresowany jest do studentów, bądź absolwentów studiów inżynierskich lub jednolitych studiów magisterskich; dziennych, zaocznych, bądź wieczorowych, w roku akademickim 2013/2014.

Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszych prac, których wyniki mogą być zastosowane i wdrożone w drogownictwie oraz promowanie idei przedsiębiorczości i innowacyjności wśród społeczności studenckiej.

Do Konkursu mogą być zgłaszane indywidualne prace dyplomowe, które zostały napisane nie wcześniej niż w roku akademickim 2013/2014, w poniższych kategoriach:

·      Grunty, geotechnika, wzmacnianie, ulepszanie;

·      Materiały budowlane i ochrona środowiska;

·      Mieszanki mineralno-asfaltowe, betonowe i nawierzchnie długowieczne;

·      Rozwiązania BRD.

Zgłoszenia do udziału w Konkursie należy przesłać do 10 lipca 2014 r.