Weź udział w badaniu GUESSS na Politechnice Łódzkiej!

Do końca listopada na naszej uczelni prowadzone jest międzynarodowe badanie GUESSS, którego celem jest odkrywanie i pielęgnowanie ducha przedsiębiorczości wśród studentów. Projekt realizowany co dwa lata od 2003 roku jest koordynowany przez Uniwersytet w St. Gallen w Szwajcarii przy współpracy z firmą Ernst & Young. Tegoroczna edycja odbywać się będzie w 34 krajach, w tym po raz pierwszy w Polsce. Funkcję koordynatora projektu w naszym kraju pełni Instytut Biznesu Rodzinnego z Poznania, a badania będą prowadzone na 35 uczelniach wyższych, w tym na Politechnice Łódzkiej!
Bardzo prosimy wszystkich studentów o wzięcie udziału w tym badaniu - polega ono na wypełnieniu kwestionariusza ankiety internetowej (ok. 10 min). Wśród studentów, którzy wezmą udział w projekcie rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody. Aby przejść do badania wejdź na stronę: www.ibrpolska.pl/guesss.html

Marek Matejun - koordynator akademicki projektu GUESSS na Politechnice Łódzkiej